X
GO

Roosters

                                                         
                                                         
  Weeknummer:         2021 - 2022 vaklessenrooster       BLOK 3         d.d. 
                                                         
                                                         
    periodedocent       periodedocent       periodedocent       periodedocent               periodedocent            
                                                         
    TS 7   TS 8   TS 9   TS 10 A (Basis)   TS 10 B (Kader)   TS 11 A (Basis)   TS 11 B (Kader)
    vak docent lokaal   vak docent lokaal   vak docent lokaal   vak docent lokaal   vak docent lokaal   vak docent lokaal   vak docent lokaal
Maandag 09.00 - 09.45 uur lo MvG gym PERIODE ONDERWIJS    
09.45 - 10.30 uur  
10.30 - 11.00 uur pauze
11.00 - 11.45 uur m&m IJM 7   lo MvG gym   ned LTF 9   d&p JT ict            
11.45 - 12.30  uur ne LTF 7 wi DE 9      
12.30 - 13.15 uur Lunch & Pauze
13.15 - 14.00 uur m&m IJM 7   m&m GW 8   lo MvG gym   wis DE 10   ne LTF 11    
14.00 - 14.45 uur re IJM 7       d&p JT 10      
14.45 - 15.30 uur             m&m GW tek/nask lo MvG gym      
15.30 - 16.15 uur                                  
                                           
Dinsdag 09.00 - 09.45 uur PERIODE ONDERWIJS
09.45 - 10.30 uur
10.30 - 11.00 uur Pauze
11.00 - 11.45 uur eng RM 7   muz GJP zaal   ehbo MvG 9   ned LTF 10   wis DE 11    
11.45 - 12.30  uur muz GJP zaal eng RM 8  bio  GW ict      
12.30 - 13.15 uur Lunch & Pauze
13.15 - 14.00 uur Koor GJP    
14.00 - 14.45 uur  eng  RM 7    men  EC 8   muz GJP zaal    maats  GW 10        
14.45 - 15.30 uur wis DE 7 eng RM 8 tek EC 9 muz GJP zaal      
                                           
Woensdag 09.00 - 09.45 uur PERIODE ONDERWIJS
09.45 - 10.30 uur
10.30 - 11.00 uur Pauze
11.00 - 11.45 uur hv EC 7    wis  DE 8   eng LBV 9   ne LTF 10        
11.45 - 12.30  uur m&m GW 8 ne LTF 9  eng  LBV 10    
12.30 - 13.15 uur Lunch & Pauze
13.15 - 14.00 uur tek IJM 7   wis DE 8   du LBV 9   d&p JT ict        
14.00 - 14.45 uur tekenen EC tek nask wis DE 9
14.45 - 15.30 uur men IJM/DE 7     bio GW 9 d&p JT ict        
                                           
Donderdag 09.00 - 09.45 uur PERIODE ONDERWIJS
09.45 - 10.30 uur
10.30 - 11.00 uur Pauze
11.00 - 11.45 uur tech IJM 7    ned  LTF 8   tec EC HV   wi DE 10        
11.45 - 12.30  uur wi DE 8     maats GW 10  
12.30 - 13.15 uur Lunch & Pauze
13.15 - 14.00 uur ned LTF 7   hv EC HV   wi DE 9   men GW 10        
14.00 - 14.45 uur wis DE 7 men LTF 9      
14.45 - 15.30 uur                              
                                           
Vrijdag 09.00 - 09.45 uur per IJM/DE 7   toneel EC 8   ned LTF 9   koken RM kook      
09.45 - 10.30 uur bio GW 9  
10.30 - 11.00 uur Pauze
11.00 - 11.45 uur ned LTF 7   eng RM 8   HV EC hv   eng LBV 10   bio GW 9    
11.45 - 12.30  uur  eng  RM 7  ned  LTF 8 bio GW 10 eng LBV 9
12.30 - 13.15 uur Lunch & Pauze
13.15 - 14.00 uur koken RM kook   ned LTF 8    bio  GW 9   tek MB tek nask            
14.00 - 14.45 uur   tech EC HV    eng  LBV 9          
14.45 - 15.30 uur           eng LBV 9